kolmapäev, 15. aprill 2015

Aitame üheskoos "Öökullid" Austraaliasse võistlusele


Head sõbrad!

Pöördun Teie poole Tallinna Kristiine Gümnaasiumi robootikaringi "Öökullid" nimel. Meie võistkond pälvis Eesti suurimal laste ja noorte robootikavõistlusel Eesti meistri tiitli. Sellega kaasnes võimalus minna Eestit esindama rahvusvahelisele võistlusele First Lego League Asia Pacific Open Championship. Võistlus toimub 10-12. juulil 2015 Austraalias, Sydneys, ning seal osalevad ligi 100 riigi meeskonnad. Eesti esindamine sellel turniiril oleks meie jaoks väga suur au!

Meie reisi- ja osaluskulud on kokku enam kui 20 000 eurot. Sellest 5000 katab Eesti meistri tiitliga kaasnenud stipendium. Hetkel otsime aktiivselt võimalusi puuduoleva 15 000 euro kogumiseks. Kindlasti toetavad õpilaste vanemaid meid mõistuse piires, kuid kogu vaja mineva summa kogumine käib neile kindlasti üle jõu.

Seoses sellega pöördume Teie poole palvega toetada Eesti meeskonna osalemist suurimal rahvusvahelisel laste ja noorte robootikavõistlusel. Toetus ei pea olema suur. Meie jaoks on oluline iga summa - olgu see siis 50, 500 või 2000 eurot- tähtis pole summa suurus vaid soov toetada.

Omalt poolt saame pakkuda ettevõtetele erinevaid võimalusi, kuidas Teid väärikalt tänada. Saame neis juba konkreetsemalt kokku leppida hilisemates vestlustes. Näiteks logo võistlusvormil jne.
Mõistame, et sellised otsused ei saa ettevõtetes teoks üleöö, aga palume, et teavitaksite oma otsusest meid hiljemalt 9. maiks, et saaksime otsustada, kas meeskonnal on võimalik Eestit esindada. Selleks palume saata e-mail aadressile lauri.vilibert@kristiine.edu.ee

Lisaks oleme loonud ka eraisikutele võimaluse toetada meid läbi hooandja keskkonna aadressil http://www.hooandja.ee/projekt/aitame-robootikameeskonna-austraaliasse-voistlustele. Igas suuruses toetus aitab meid sammukese lähemale, et saaksime võistlusele lähetada kogu meeskonna ning hoida Eesti lippu kõrgel
,,Igaühest meist võib saada uus Steve Jobs, vähemalt nii me usume.''
Meid toetavad juba Vaata Maailma sihtasutus (NutiLabor) ja Škoda Tallinn.
Liitu Sinagi toetajatega!!

Parimat soovides!
Robootikaringi "Öökullid" nimel
Lauri Vilibert
Tallinna Kristiine Gümnaasium/robootikaringi "Öökullid" juhendaja

PS: vaata ka meie emotsionaalset videot noorte esimestest sammudest:Video

Ning hoia end kursis meie tegemistega facebookis:FB


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar