reede, 28. november 2014

Vaba Lava videokokteil

Reedel, 5. detsembril kell 17.00 on Kristiine gümnaasiumis VABA LAVA
Huviakna Vaba Lava videokokteil



Koidulaulik

Kokkuvõte etluskonkursi Koidulauliku valgel 2014 koolivoorust

27.novembril 2014

Edukamad esinejad

5.-8.klass

Liis-Marie Järve 8.b
Mariette Arumägi 8.a
Eva-Lotta Kutser 6.b

9.-12.klass

Christine Gabriela Kiipus 10.kl
Andrea –Helena Einlo 12.kl
Helena Klaar 10.kl hea tekstivalik
Maria Stepanova 12.kl hea tekstivalik

Laureaadid ja õigus esindada kooli Tallinna linnavoorus 8.detsembril

Põhikoolist
Reijo Põld 9.b

Gümnaasiumist
Marita Brigitta Mones 11.kl
Ott Kaarel Kõiva 11.kl

kolmapäev, 26. november 2014

teisipäev, 25. november 2014

Koidulauliku valgel


Etluskonkursi „Koidulauliku valgel" Kristiine gümnaasiumi voor toimub neljapäeval, 27. novembril

8.50- 9.35- 5.-8. klass

9.50- 10.35- 9.-12. klass


Mälumängu tulemused

Mälumängu seitsmenda vooru tulemused (24.11.2014)

5.-7. klass

1. Comapny- 19
1. Vaimsed kotkad- 19
3. Targad silmad- 16
3. Neli  tarka- 16
5. Karvapallid- 12

8.-12. klass

1. 11 ACB- 2
2. 8.b - 1
2. Naaritsad- 1
4. Fantastiline nelik- 0
4. Neli ratsanikku-0
4. Kruvi-0
4. Riho- Rabe-0
4. Raudne N- 0

Üldseis pärast seitsmendat vooru

5.-7. klass

1. Company (7.a)- 74
2. Vaimsed kotkad (6.a)- 63
3. Neli tarka (5.a)- 52
4. Lamp (7.b)-39
4. Targad silmad (5.a)-39
6. Karvapallid(6.c)- 30
7. Targad kellad- 2

8.-12. klass

1. Raudne N (8.a)- 42
2. Kruvi (11.ab)- 29
2. Naaritsad (9.a)- 29
4. Neli ratsanikku (9.a)-28
5. 11ACB (11.ab)- 28
6. Fantastiline nelik (8.b)- 22
6. Riho- Rabe- 22
8. Orangutan (9.b)- 4
9. 8.b-1

esmaspäev, 24. november 2014

3.-4. klassi mälumängu tulemused

3.-4. klassi mälumängu kuuenda vooru tulemused (20.11.2014)

1.Maxid (4b)- 19
2.Köök (4b)-16
3.Targad öökullid (3a) – 14
4.Beebikiisud (4b) – 14
5.Öömullid (4b) – 14
6.Kipskotkas (3a) – 12
7.Tulekotkad (3c) – 12
8.Rallikad (4a) – 12
9.Valge käsi (3a) – 10
10.Monstercat (3b) – 8
11.Kaljukotkad (3b) – 8
12.Targad (3b) – 8   
13.Oktoober (3b)

Üldseis pärast kuuendat vooru

1.Maxid (4b) -98
2.Köök (4b) -90
3.Targad öökullid (3a) -83
4.Beebikiisud (4b) -78
5.Kipskotkas (3a) -76
6.Monstercat (3b) -71
7.Valge käsi (3a) -66
8.Oktoober (3b) -65
9.Kaljukotkad (3b) -62
9.Öömullid (4b) -62
10.Targad (3b) -58
11.Tulekotkad (3c) -50
12.Rallikad (4a) -30


laupäev, 22. november 2014

Robootikapäeva parimad


Reedel, 21. novembril kohtusid Tallinna Kristiine Gümnaasiumi robootikapäeval „Tuleviku  kool“  nelja kooli viis võistkonda.

Parimad

Robotimängu parim- Ristiku Põhikool
Parim projekt- Tallinna Kristiine Gümnaasium
Võimsaim robot- Tallinna Südalinna Kool (5. klass)
Parim uustulnuk- Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Fantaasiarikkaim esitlus- Tallinna Südalinna  Kool (3.-4.klass) 



neljapäev, 20. november 2014

6.a säras teatrimälumängu finaalis


18. novembril osales 6.A klassi võistkond edukalt kirjandus- ja teatrimälumängu “Seiklusjutud” finaalis, kus saavutati  II koht. 

Mälumängu fookuses oli  seiklusraamatud „Saladuslik saar“ (Jules Verne), „Huckleberry Finni seiklused“ (Mark Twain) ja „Džungliraamat“ (Rudyard Kipling).

Võistluse käigus tuli etendada kaks näitemängu, vastata mälumängu küsimustele ja täita loovülesandeid.
Võistkonda kuulusid: Madli Kaljo, Trine Elise Metsla, Emily Sabre, Tuuli Torop ja Liina Tõnso.

Juhendaja Marika Danilson

Reedel on robootikapäev

Reedel, 21. novembril on meie koolis robootikapäev. Robootikapäeva tegevused toimuvad aulas, auditooriumis ning klassis 305.



Robootikapäev
TULEVIKU KOOL

Reedel, 21. novembril
Tallinna Kristiine Gümnaasiumis

Osalevad

Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Tallinna Südalinna Kool
Ristiku Põhikool
Tallinna Kristiine Gümnaasium

AJAKAVA

12.00 avalik loeng aulas
13.00 võistlused
14.30- 15.00 vitamiinipaus
15.00 töötoad
16.00 autasustamine ja lõpetamine

Loogikaülesannete võistlus

18. novembril osalesid 5. klasside õpilased Mia Erika Peterson, Egert Johanson ja Pilleriin Raidma Merivälja koolis toimunud loogikaülesannete lahendamise võistlustel. Õpilased said end proovile panna sudokusid, kakurosid ja "lihtne nagu ABC" ülesandeid lahendades. Nuputamisele järgnes robotiteatri etendus "Legu muinasjutt" ja  robootika töötuba. 18 osalenud kooli hulgast tulid meie õpilased 7. kohale. Kiitus tublidele nuputajatele!

Lingid huvilistele:
http://www.kakurospelen.nl/game.php?spel=Kakuro+Cross+Sums&game=57
http://www.kakurospelen.nl/game.php?spel=Classic+Kakuro+10x10&game=59
http://kuma.ee/loogika/naidisulesanded/
http://www.sudoku.com/

esmaspäev, 17. november 2014

Mälumäng

Mälumängu kuuenda vooru tulemused (17.11.2014)

5.-7. klass

1. Company- 9
2. Karvapallid- 2
3. Lamp-0
3. 4 tarka-0
3. Vaimsed kotkad-0
3. Targad silmad-0

8.-12. klass

1. Raudne N- 8
2. 11 ACB- 4
2. Riho- Rabe- 4
2. Naaritsad- 4
5. Fantastiline  nelik- 2
5. Kruvi- 2
5. Neli ratsanikku- 2


8.-12. klass

Üldseis pärast kuuendat vooru

5.-7. klass

1. Company (7.a)- 55
2. Vaimsed kotkad (6.a)- 44
3. Lamp (7.b)-39
4. Neli tarka (5.a)- 36
5. Targad silmad (5.a)-23
6. Karvapallid(6.c)- 18
7. Targad kellad- 2

8.-12. klass

1. Raudne N (8.a)- 42
2. Kruvi (11.ab)- 29
3. Neli ratsanikku (9.a)-28
3. Naaritsad (9.a)- 28
5. 11ACB (11.ab)- 26
6. Fantastiline nelik (8.b)- 22
6. Riho- Rabe- 22
8. Orangutan (9.b)- 4

reede, 14. november 2014

3.-4. klassi mälumängu tulemused

3.-4. klassi mälumänguvõistluste viienda vooru tulemused (13.11.2014)

1. Oktoober (3.b)- 20
1. Beebikiisud 84.b)- 20
1. Köök (4.b)- 20
4. Kipskotkas (3.a)- 19
5. Monstercat(3.b)- 18
5. Rallikad (4.a)- 18
7. Targad öökullid (3.a)- 17
8. Maxid (4.b)- 16
8. Targad (3.a)- 16
8. Öömullid (4.b)- 16
11. Valge käsi (3.a)- 14
12. Kaljukotkad (3.b)- 13
13. Tulekotkad (3.c)- 10


Üldseis pärast viiendat vooru

1.Maxid (4.b)-79
2. Köök (4.b)-74
3. Targad öökullid (3.b)-69
4. Kipskotkas (3.a)-64
4. Beebikiisud (4.b)-64
6. Monstercat (3.b)- 63
7. Oktoober (3.b)- 59
8. Valge käsi (3.b)-56
9. Kaljukotkad (3.b)-54
10. Targad (3.b)-50
11. Öömullid (4.b)-48
12. Tulekotkad (3.c)-38
13. Rallikad (4.a)- 18

   
   

neljapäev, 13. november 2014

Vaba lava


 Reedel, 5. detsembril kell 17.00 on Tallinna Kristiine Gümnaasiumis VABA LAVA

Taas on lava vaba julgetele inimestele, kes soovivad oma oskusi ja talenti teistega jagada!

VABA LAVA 2014

Laulad? Üksi? Sul on bänd?
Oskad trikke? Oled mustkunstnik?
Sa oled teinud paar head filmi või videot?
Tahad tantsida? Üksi, koos paarilise või terve rühmaga?
Oled hoopis muud moodi andekas?


TULE JA OSALE!
LAVA ON VABA SINU JAOKS!


Osaleda võivad kõik õpilased alates viiendast klassist ning ka õpetajad ja vilistlased!
Oma osavõtust teatada huvijuhile hiljemalt 28.11.2014.

esmaspäev, 10. november 2014

Robootikapäev põhikooli õpilastele




Reedel, 21. novembril on Tallinna Kristiine Gümnaasiumis robootikapäev Tuleviku kool

Osalevad

Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Tallinna Südalinna Kool, Ristiku Põhikool, Tallinna Kristiine Gümnaasium

AJAKAVA

12.00 avalik loeng
13.00 võistlused
14.30- 15.00 vitamiinipaus
15.00 töötoad
16.00 autasustamine ja lõpetamine


Mälumängu tulemused

Mälumängu meistrivõistluste viienda vooru tulemused (10.11.2014)

5.-7. klass

1. Company-7
2. Vaimsed kotkad-4
3. 4 tarka-2
3. Lamp-2
5. Karvapallid-0
5. Targad silmad-0

8.-12. klass

1. Riho- Rabe- 6
2. Neli ratsanikku-5
2. Raudne N-5
4. Kruvi-4
4. 11 ACB-4
6. Fantastiline nelik- 2
7. Naaritsad- 1

Üldseis pärast viiendat vooru

5.-7. klass

1. Company (7.a)- 46
2. Vaimsed kotkad (6.a)- 44
3. Lamp (7.b)-39
4. Neli tarka (5.a)- 36
5. Targad silmad (5.a)-23
6. Karvapallid(6.c)- 16
7. Targad kellad- 2

8.-12. klass

1. Raudne N (8.a)- 34
2. Kruvi (11.ab)- 27
3. Neli ratsanikku (9.a)-26
4. Naarits (9.a)- 24
5. 11ACB (11.ab)- 22
6. Fantastiline nelik (8.b)- 20
7. Riho- Rabe- 18
8. Orangutan (9.b)- 4

laupäev, 8. november 2014

3.-4. klassi mälumängu tulemused

 3.-4. klassi mälumängu neljanda vooru tulemused (6.11.2014)

1. Maxid (4.b)-12
1. Öömullid (4.b)-12
1. Kaljukotkad (3.b)-12
4. Targad öökullid (3.a)-8
5. Köök (4.b)-7
6. Valge käsi (3.a)-6
6. Beebikiisud (4.b)-6
6. Targad (3.b)-6
9. Kipskotkas (3.a)-5
9. Oktoober (3.b)-5
11. Tulekotkad (3.c)-2
11. Monstercat (3.b)-2


Üldseis pärast neljandat vooru

1.Maxid (4.b)-63
2. Köök (4.b)-54
3. Targad öökullid (3.b)-52
4. Monstercat (3.b)-45
4. Kipskotkas (3.a)-45
6. Beebikiisud (4.b)-44
7. Valge käsi (3.b)-42
8. Kaljukotkad (3.b)-41
9. Oktoober (3.b)-39
10. Targad (3.b)-34
11. Öömullid (4.b)-32
12. Tulekotkad (3.c)-28

reede, 7. november 2014

teisipäev, 4. november 2014

Isad koolitunnis

Reedel, 7. novembril tähistatakse meie koolis isadepäeva. Traditsiooniliselt  jagavad sel päeval teise tunni ajal koolitarkust ja elutarkust  isad. 


Päevakava

8.15 isade kogunemine
8.50-9.35 isad koolitunnis
9.50-10.35 isadele pühendatud kontsert aulas

Mälumängu tulemused

Mälumängu meistrivõistluste neljanda vooru tulemused (3.11.2014)

5.-7. klass

1. Neli tarka-20
1. Vaimsed kotkad-20
1. Targad silmad-20
4. Comapny-18
4. Lamp-18
6. Karvapallid- 16


8.-12. klass

1. Raudne N-6
2. Riho-Rabe-5
3. Fantastiline  nelik- 4
3. Neli ratsanikku-4
5. 11 ACB- 3
5. Kruvi-3
7. Naarits-2

Üldseis pärast neljandat vooru

5.-7. klass

1. Vaimsed kotkad (6.a)- 40
2. Company (7.a)- 39
3. Lamp (7.b)-37
4. Neli tarka (5.a)- 32
5. Targad silmad (5.a)-23
6. Karvapallid(6.c)- 16
7. Targad kellad- 2

8.-12. klass

1. Raudne N (8.a)- 29
2. Naarits (9.a)- 23
2. Kruvi (11.ab)- 23
4. Neli ratsanikku (9.a)-21
5. 11ACB (11.ab)- 18
5. Fantastiline nelik (8.b)- 18
7. Riho- Rabe- 13
8. Orangutan (9.b)- 4