esmaspäev, 1. september 2014

Õppeaasta avatud

Galerii

Esmaspäeval, 1. septembril avati Kristiine gümnaasiumis nelja aktusega uus õppeaasta. Õpilasesinduse nimel kõneles Rebecca Pärtel.

Sa õpid- mille jaoks? 
Et edasi jõuda- mille jaoks? 
Et tulevikku kindlustada- mille jaoks?
 Et saaks muretut elu elada- mille jaoks? 
Ja. 
Nii. 
Edasi. 
Need sõnad on öelnud Eesti kirjanik Eia Uus. 

Tegelikult on õppimine ja hariduse omandamine väga oluline,arvan et teil kõigil on unistus või soov midagi saavutada,kuid Kahjuks või õnneks ilma õppimiseta neid unistusi ja soove on raske saavutada Ega koolis käimine pole ainult uue materjali pähe tampimine, meie kooli õpilasesindus korraldab väga toredaid üritusi,mis toimuvad tundide väliselt näiteks vaba lava, moedemm jne. 

Siin kohal kutsun teid kõiki osa võtma üritustest,mida õpilasesindus pakub teile. Luban et te ei kahetse seda.  Ärgem siis unustage õppimise tähtsust meie tuleviku teedel. Edukat ning ilustat uut kooliaastat! Aitäh kuulamast 

Abiturientide nimel kõneles Liisbeth Kala.

Armsad septembrilised, väikesed-suured, uued- juba kogenumad! Üks aastaring on jälle täis saanud ja siin me seisame pidulikult oma uutes rollides. Kes esimese klassi lapsena, kes viimase. Kes rõõmsa vanemana, kes ootusäreva õpetajana. Usun, et seegi aasta kannab endas palju uut ja huvitavat, võib-olla ka natuke teadmatust ja kindlasti suurel hulgal salapära. Öeldakse, et iga lõpp on millegi uue algus. Seepärast usun, et kõik tänased pesamunad on selles koolis nüüdsest peale uue ja omanäolise eluringi esindajateks ning meie eeskäidud radade kujundajateks. Olgem siis eeskujulikud abituriendid, abivalmid koolikaaslased, vaprad mudilased ja toetavad lapsevanemad. 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar