esmaspäev, 31. märts 2014

3.-4. klassi mälumängu tulemused

Neljanda vooru tulemused (27.03.2014)

1. James Bond- 8
2. Mr X- 7
3. Star-5
3. Metsikud hobused-5
3. Must äike-5
6. Targad hobused-4
7. Hello Kitty-3


Üldseis pärast neljandat vooru

1. Mr X-49
2. James Bond-36
3. Targad hobused-33
4. Metsikud hobused-32
5. Sinised silmad-31
6. Eesti mängurid-21
6. Hello Kitty-21
8. Ilusad neiud-17
8. Star-17
10.Must äike-15
11.Werry ja Rex-10
11.Sitar-10
13.Lõvid-6
13.Nunnud-6

laupäev, 29. märts 2014

Tallinna Kooliteatrite Festivali parimad



Reedel, 28. märtsil Kristiine gümnaasiumis toimunud Tallinna Kooliteatrite Festivali parimad.

PÕHIKOOL

Talllinna Kooliteatrite Festivali laureaat 5.-9. klassi arvestuse on Tallinna Rahvaülikooli teatrikool (Improvisatsioonid Antoine de Saint-Exupéry "Väike Prints" teemadel – juh  Maret Oomer  ja Helen Reitsnik)

Tallinna Kooliteatrite Festivali parim naisnäitleja 5.-9. klassi arvestuses on Sofia Shepherd-   International School of Estonia's Senior Drama Group  ( D.Trasler, D. Lovesy and S. Clark„ The Crime Done in Rhyme“- juh Michelle Shepherd)

Tallinna Kooliteatrite Festivali parim meesnäitleja 5.-9. klassi arvestuses on Germo Sutt-  Tallinna Rahvaülikooli teatrikool (Improvisatsioonid Antoine de Saint-Exupéry "Väike Prints" teemadel – juh  Maret Oomer  ja Helen Reitsnik)

Tallinna Kooliteatrite Festivali eriauhind hea lavastuse eest- Tallinna Reaalkool (I. Turgenevi „Mumuu“-  juh Liisi Tegelmann)

Tallinna Kooliteatrite Festivali eripreemia väga hea näitejuhi töö eest- Mart Kampus (Tallinna Rahumäe Põhikool)



GÜMNAASIUM

Talllinna Kooliteatrite Festivali laureaat 10.-12. klassi arvestuse on Tallinna 32. Keskkool (S. Pereitof ja T. Tamm „Good  Day and Good Luck- juh Eva Kalbus)

Tallinna Kooliteatrite Festivali parim naisnäitleja 10.-12. klassi arvestuse on Ireen Peegel- Tallinna 32. Keskkool (S. Pereitof ja T. Tamm „Good  Day and Good Luck- juh Eva Kalbus)

Tallinna Kooliteatrite Festivali parim meesnäitleja 10.-12. klassi arvestuses on Rene Tammleht- Tallinna Teeninduskooli õpilasteteater SEKAM (A.  Kallo „Lootuste karikas“- juh Annely Kallo ja Rene Tammleht)

Tallinna Kooliteatrite Festivali eriauhind loomingulise tegevuse eest - Seidi Preitof ja Tõnu Tamm (Tallinna 32. Keskkool)

Tallinna Kooliteatrite Festivali eriauhind loomingulise tegevuse eest-  Annely Kallo (Tallinna Teeninduskooli õpilasteteater SEKAM)

Tallinna Kooliteatrite Festivali eriauhind näitlejatöö eest- Martin Meius (Tallinna 32. Keskkool)

Tallinna Kooliteatrite Festivali eriauhind näitlejatöö eest- Karmen Aasma (Tallinna Kristiine Gümnaasium)


Tallinna Kooliteatrite Festivali eripreemia "Julguse eest tegeleda tõsise materjaliga" - Tallinna Kanutiaia Noortemaja (E. Koff „Mirr“- juh Meelis Sekk)


Žüriisse kuulusid Allan Kress, Madis Mäeorg ning Kait Kall  

Liivide luulekonkursi koolivoor

Esmaspäeval, 31.märtsil toimub Juhan ja Jakob Liivi luulekonkursi koolivoor
5.-8.klassile 6.tund

9.-12.klass 7.tund

neljapäev, 27. märts 2014

Kooliteatrite festival

Tallinna Kooliteatrite Festival
28.03.2014
Tallinna Kristiine Gümnaasiumis

PÕHIKOOL

9.50 Festivali avamine
10.00 Tallinna Kanutiaia Noortemaja (M. Maeterlinck „ Sinilind“- juh Meelis Sekk)
10.50 Tallinna Kristiine Gümnaasium (M. Pulver „Leelo ja varjulised“- juh Mart Usin)
11.25 Tallinna Lasnamäe Üldgümnaasium (L. Laulajainen „Loitsitud laegas“- juh Juta Teral)
11.55 Tallinna 32. Keskkooli  5.b klass (A. H. Tammsaare „Poiss ja liblikas“- juh Eva Kalbus)
12.05 Tallinna 32. Keskkooli  5.a klass (O. Preussler „Kilplaste raekoda“- juh Mirja Meriste)
12.20 Tallinna Reaalkool (I. Turgenevi „Mumuu“-  juh Liisi Tegelmann)
12.45 Tallinna 32. Keskkooli 7.b klass („Punamütsike “-juh Mirja Meriste)
12.50-13.25 PAUS (Aula tuulutamine ning žürii toitlustamine)
13.25 Tallinna Rahumäe Põhikooli 7.b klass (E. Luttmann „Magav “-juh Mart Kampus ja Johan Elm)
14.00 International School of Estonia's Senior Drama Group  ( D.Trasler, D. Lovesy and S. Clark„ The Crime Done in Rhyme“- juh Michelle Shepherd)
14.20 Tallinna Rahumäe Põhikooli 6. klass (Grupietüüd „Evolutsioon“- juh Janek Sarapson)
14.50 Tallinna Rahvaülikooli teatrikool (Improvisatsioonid Antoine de Saint-Exupéry "Väike Prints" teemadel – juh  Maret Oomer  ja Helen Reitsnik)
15.35 Tallinna Rahumäe  Põhikooli  8.b klass (J.  Elm „Rõdul“ - juh Mart Kampus ja Johan Elm)
16.30 Põhikooli festivali lõpetamine

GÜMNAASIUM

17.00 Festivali avamine
17.10 Tallinna Reaalkool (A. Tśehhov „Onu Vanja“ -juh Liisi Tegelmann)
17.40 Tallinna Kanutiaia Noortemaja (E. Koff „Mirr“- juh Meelis Sekk)
18.40 Tallinna Kristiine Gümnaasium FINE ( „Kui kanad kirevad“ rühmatöö)
19.10 Tallinna Teeninduskooli õpilasteteater SEKAM (A.  Kallo „Lootuste karikas“- juh Annely Kallo ja Rene Tammleht)
20.10 Tallinna 32. Keskkool (S. Pereitof ja T. Tamm „Good  Day and Good Luck- juh Eva Kalbus)

teisipäev, 25. märts 2014

Mälumängu tulemused

Mälumängu seitsmenda vooru tulemused (25.03.1014)

(8.-12. klass)

1. Tiim Kirked-6
2. XACB-5
3. Kruvi-4
3. Ruslani patsid-4
3. Pepsi-4
6. Kuldne trio-3
6. Mullet-3
8. Me armastame mälumängu-2
8. Mento-2
10.Watermelon-1
10.Mürgelsonid-1

Üldseis pärast seitsmendat vooru

1.Tiim Kirked 11.b-69
2.Malle 12.a- 52
3.Kruvi 10.b-43
4.XABC  10.a- 39
5.Mürgelsonid 11.a-36
6.Me armastame mälumängu-34
7.Watermelon 9.a- 26
8.Pepsi 9.a-19
9.Kuldne trio 8.a-16
10.Ruslani patsid-15
11.Mento 8.a-14
12.Mandariinid-8
13.Mullett-6

5.-7. klass

1. Company-9
2. Raudne N-5
2. Flappy Birds-3
2. Kõverad pöidlad-3
4. Karvapall-2
4. ABC-2
4. Vaimsed kotkad-2
7. Smurfiinad-0

Üldseis pärast seitsmendat vooru

1. Raudne N 7.a-35
2. Kõverad pöidlad 6.b-27
3. Company-24
4. Flappy Birds 7.b-19
5. Vaimsed Kotkad 5.a-15
6. Smurfiinad 7.b-12
7. Everp- 10
8. ABC-9
9. TiimFiiderid 7.a-6
10.Karvapallid 5.c-7
11.DND 7a-5
12.Arvutitargad-3
13.ERSE-2

laupäev, 22. märts 2014

Kooliteatrite festival

Tallinna Kooliteatrite Festival
28.03.2014
Tallinna Kristiine Gümnaasiumis

PÕHIKOOL

9.50 Festivali avamine
10.00 Tallinna Kanutiaia Noortemaja (M. Maeterlinck „ Sinilind“- juh Meelis Sekk)
10.50 Tallinna Kristiine Gümnaasium (M. Pulver „Leelo ja varjulised“- juh Mart Usin)
11.25 Tallinna Lasnamäe Üldgümnaasium (L. Laulajainen „Loitsitud laegas“- juh Juta Teral)
11.55 Tallinna 32. Keskkooli  5.b klass (A. H. Tammsaare „Poiss ja liblikas“- juh Eva Kalbus)
12.05 Tallinna 32. Keskkooli  5.a klass (O. Preussler „Kilplaste raekoda“- juh Mirja Meriste)
12.20 Tallinna Reaalkool (I. Turgenevi „Mumuu“-  juh Liisi Tegelmann)
12.45 Tallinna 32. Keskkooli 7.b klass („Punamütsike “-juh Mirja Meriste)
12.50-13.25 PAUS (Aula tuulutamine ning žürii toitlustamine)
13.25 Tallinna Rahumäe Põhikooli 7.b klass (E. Luttmann „Magav “-juh Mart Kampus ja Johan Elm)
14.00 International School of Estonia's Senior Drama Group  ( D.Trasler, D. Lovesy and S. Clark„ The Crime Done in Rhyme“- juh Michelle Shepherd)
14.20 Tallinna Rahumäe Põhikooli 6. klass (Grupietüüd „Evolutsioon“- juh Janek Sarapson)
14.50 Tallinna Rahvaülikooli teatrikool (Improvisatsioonid Antoine de Saint-Exupéry "Väike Prints" teemadel – juh  Maret Oomer  ja Helen Reitsnik)
15.35 Tallinna Rahumäe  Põhikooli  8.b klass (J.  Elm „Rõdul“ - juh Mart Kampus ja Johan Elm)
16.30 Põhikooli festivali lõpetamine

GÜMNAASIUM

17.00 Festivali avamine
17.10 Tallinna Reaalkool (A. Tśehhov „Onu Vanja“ -juh Liisi Tegelmann)
17.40 Tallinna Kanutiaia Noortemaja (E. Koff „Mirr“- juh Meelis Sekk)
18.40 Tallinna Kristiine Gümnaasium FINE ( „Kui kanad kirevad“ rühmatöö)
19.10 Tallinna Teeninduskooli õpilasteteater SEKAM (A.  Kallo „Lootuste karikas“- juh Annely Kallo ja Rene Tammleht)
20.10 Tallinna 32. Keskkool (S. Pereitof ja T. Tamm „Dood  Day and Good Luck- juh Eva Kalbus)
21.10 Vagabund (Kristin Västra „Unesoolo“-juh Kristin Västra)
21.30 Festivali lõpetamine


reede, 14. märts 2014

Viskevõrkpallurid edukad


Kristiine ja Põhja-Tallinna tütarlaste viskevõrkpalli võistlustel 4.-5.klassidele saavutas meie kooli võistkond II koha.

Emakeelepäev


 Reedel, 14. märtsil tähistasid algklasside õpilased emakeelepäeva.

Selgusid parimad jäljendajad

Neljapäeval, 13. märtsil toimunud algkasside staarijäljendamise esikolmik

1. 2.a klass- 35 häält
2. 4. c klass- 24 häält
3. 4.b klass – 13 häält

neljapäev, 13. märts 2014

Põhikooli keelepäev


Neljapäeval, 13. märtsil toimunud keeleviktoriini  parimad

5.-6. klass
1.  6.b-16
2. 5.c-10
3. 5.b-8
4. 5.a-7
5. 6.a-4

7.-8. klass
1. 8.b-14
2. 7.b-12
3. 8.a-9
4.7.a-7

13.märtsil toimusid atraktiivsed   keeleteemalised viktoriinid 5.-6.klassile ja 7.-8.klassile.Noorema vanuseastme parim oli 6.b klass, vanema astme edukaim 8.b klassi võistkond. Päevakohase sõnavõtuga esines Mailis Zlatin 10.klassist. Sama klassi noormehed  Mark Erik Savi, Siim Erik Potsepp ja Ott Kaarel Kõiva esitasid Kristjan Jaak Petersoni luulet. August Sanga luuletuse „Laul Otto Wihelm Masingust, kes tõi eesti keelde õ tähe“ kandis mõjusalt ette Karl Feliks Tammeväli.

Autasustati parimaid õigekirja tundjaid.

14.märtsil toimusid emakeelepäeva aktused algklassides.

14.märtsil osalevad aasta keeleteo pidulikul  lõpuüritusel Saaremaal meie kooli ilusas emakeeles esineja Kristjan Tamjärv ja esseekonkurssidel ning keelealases uurimistöös silma paistnud Liisbeth Säde Kala.

Õpetajad Helmi Kelle ja Piret Vahtra on palutud emakeelepäeva pidulikule tähistamisele Raekotta.
Hoidkem keelt, mis on meile kõigile kallis!
Ilusat emakeelepäeva!

Eesti keele ainekomisjon

kolmapäev, 12. märts 2014

Naaberkool kutsub ballile


TALLINNA 32. KESKKOOL
kutsub Sind, naaberkooli gümnasist sõpradega meie kooli
Muinasjutuballile
14. MÄRTSIL KELL 18.00
kooli aulasse aadressil Kiili 10!


Ära jäta võimalust kasutamata, et üheskoos vabas õhkkonnas elava
muusika saatel tantsida ja meeldivalt aega veeta!

PROGRAMMIS:
- paar tundi tantsumuusikat bändilt "Nivoo",
- mustkunstnik Kevin Chrisi imelised trikid,
- tsirkuse etteaste tuntud Vaherite tsirkuseperekonnaliikmelt,
- noored võistlustantsijad TK Step-ist,
- muinasjutuline muusikaline esitus Tallinna 32. Keskkooli õpilastelt
Janet Vavilov ja Kaarel Orumägi,
- ühistantsud ja -mängud,
- auhinnad
- söök ja jook
- ja see kõik vaid 4 € euro eest (pileteid saab kohapealt)!

Tule ise ja võta oma sõbrad ühes! :)
Vaata Tallinna 32. Keskkooli 12. multimeediaklassi

Ja liitu sündmusega Facebookis: Tallinna 32. Keskkooli
MUINASJUTUBALL
BALLILE! BALLILE!

Olete oodatud
Rohkem informatsiooni:
Kristel Kubber
Tallinna 32. Keskkooli huvijuht
Kristel.Kubber@32kk.edu.ee
6 548 035

Mälumängu tulemused

Mälumängu kuuenda vooru tulemused (11.03.2014)

1. Team Kirked-11
2. Mürgelsonid-8
2. Kruvi-8
4. Mento-7
5. XACB-6
5. Malle-6
7. Kuldne trio-5
8. Me armastame mälumängu-4
9. Pepsi-3
10.Ruslani patsid-2
10.Watermelon-2
10.Mullet-2


Üldseis pärast kuuendat vooru

1.Tiim Kirked 11.b-63
2.Malle 12.a- 52
3.Kruvi 10.b-39
4.Mürgelsonid 11.a-35
5.XABC  10.a- 34
6.Me armastame mälumängu-32
7.Watermelon 9.a- 25
8.Pepsi 9.a-15
9.Kuldne trio 8.a-13
10.Mento 8.a-12
11.Ruslani patsid-11
12.Mandariinid-8
13.Mullett-6

5.-7. klass

1. Kõverad pöidlad-10
2. Raudne N-7
3. Flappy Birds-6
4. Company-4
5. Smurfiinad-2
6. Vaimsed kotkad-0
6. Karvapall-0


Üldseis pärast kuuendat vooru

1. Raudne N 7.a-30
2. Kõverad pöidlad 6.b-24
3. Flappy Birds 7.b-16
3. Company-16
5. Vaimsed Kotkad 5.a-13
6. Smurfiinad 7.b-12
7. Everp- 10
8. ABC-9
9. TiimFiiderid 7.a-6
10.Karvapallid 5.c-5
10.DND 7a-5
12.Arvutitargad-3
13.ERSE-2

teisipäev, 11. märts 2014

Keelepäeva viktoriinid

Neljapäeval, 13.märtsil toimuvad keelepäeva viktoriinid

5.tunni ajal aulas 7.-8.klassile

Õppetunnid toimuvad. Igast klassist osaleb 3-liikmeline võistkond.

Publikuks on
11b õp Vahtra
8b õp Kelle
7a õp Danilson, Siida, Sinjukina
 
6.tunni ajal 5.-6.klasside viktoriin

Õppetunnid toimuvad. Igast klassist osaleb 3-liikmeline võistkond.

esmaspäev, 10. märts 2014

3.-4. klassi mälumängu tulemused

Kolmanda vooru tulemused (6.03.2014)

1. Mr X-13
2. James Bond-10
2. Targad hobused-10
4. Ilusad neiud-9
5. Lemoncraft-8
6. Eesti mängurid-6
6. Sinised silmad-6
8. Star-4
9. Metsikud hobused-2
9. Must äike-2

Üldseis pärast kolmandat vooru

1. Mr X-42
2. Sinised silmad-31
3. Targad hobused-29
4. James Bond-28
5. Metsikud hobused-27
6. Eesti mängurid-21
7. Hello Kitty-18
8. Ilusad neiud-17
9. Star-12
10.Werry ja Rex-10
10.Must äike-10
10.Sitar-10
11.Lõvid-6
12.Nunnud-6

reede, 7. märts 2014

TKG õpilasi saatis suusavõistlustel edu

Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide suusameistrivõistlustel olid meie kooli sportlased edukad

3.-5. klass
II koht Oliver Kruuspan 3.b
II koht Anet Angelika Koskel 4c

6.-7. Klass
II koht Olga Ruusu 6a
III koht Angeliina Dolgopolaja 6b

Vilistlane koolis


Reedel, 7. märtsil esines koolis vilistlane Toomas Luhats, kes kõneles avalikust esinemisest ning erinevatest teleprojektidest.

Õpilased tänasid TKG töötajaid


Reedel, 7. märtsil korraldasid 6.a klassi õpilased kooli töötajatele südamliku tänuürituse.

Head naistepäeva


 Reedel, 7. märtsil jagas Kristiine gümnaasiumis naistepäevaõnnitlusi  linnaosavanem Andrei Novikov.

kolmapäev, 5. märts 2014

Mälumängu tulemused

Mälumängu viienda vooru tulemused (4.03.2014)

8.-12. klass

1.Malle- 16
2.Tiim Kirked-15
3.XACB-10
4.Watermelon-9
4.Ruslani patsid-9
6.Mürgelsonid-8
6.Me armastame mälumängu-8
8.Kruvi-6
9.Mento-5
10.Kuldne trio-4
11.Mandariinid-4


Üldseis pärast viiendat vooru

1.Tiim Kirked 11.b-52
2.Malle 12.a- 46
3.Kruvi 10.b-31
4.Me armastame mälumängu-28
4.XABC  10.a- 28
6.Mürgelsonid 11.a-27
7.Watermelon 9.a- 23
8.Pepsi 9.a-12
8.Mento 8.a-12
10.Ruslani patsid-9
11.Kuldne trio 8.a-8
11.Mandariinid-8
13.Mullett-4



5.-7. klass

1. Raudne N-6
1. Smurfiinad-6
1. Kõvedad pöidlad-6
4. ABC-5
5. Company-4
5. Vaimsed koktakad-4
6. Flappy birds-3
7. ERSE-2
7. Karvapallid-2
9. Arvutitargad-0
9. DNB


Üldseis pärast viiendat vooru

1. Raudne N 7.a-23
2. Kõverad pöidlad 6.b-14
3. Vaimsed Kotkad 5.a-13
4. Company-12
5. Everp- 10
5. Flappy Birds 7.b-10
5. Smurfiinad 7.b-10
8. ABC-9
9. TiimFiiderid 7.a-6
10.Karvapallid 5.c-5
10.DND 7a-5
12.Arvutitargad-3
13.ERSE-2

teisipäev, 4. märts 2014

TKG võistlusmängu Targalt internetis finaalis


 

Kristiine gümnaasiumi  meeskond pääses  võistlusmängu Targalt internetis finaali. Reedel, 28. veebruaril  Õpetajate majas toimunud poolfinaalis kohtuti Kuusalu keskkooli, Kiili gümnaasiumi, Emmaste põhikooli ning Lihula gümnaasiumi esindustega.  Edukasse meeskonda kuulusid  Kristiina Kala, Reti- Lis Sabalisk, Jürgen Rasmus Kaiv, Gevin Niglas ning Reijo Põllu.

esmaspäev, 3. märts 2014

Algklasside staarijäljendamine

Neljapäeval, 13. märtsil kell 16.15 on kooli aulas

Staarijäljendamise konkurss

1.-4. klassi õpilastele

pühapäev, 2. märts 2014

3.-4. klassi mälumängu tulemused

Teise vooru tulemused (27.02.2014)

1. Sinised silmad-14
2. Metsikud hobused- 12
2. Mr X -12
2. Hello Kitty-12
5. James Bond-10
6. Targad hobused-8
6. Werry ja Rex-8
6. Star-8
6. Eesti mängurid-8
10.Lõvid-6
11.Must äike-4


Üldseis pärast teist vooru

1. Mr X-29
2. Metsikud hobused-25
2. Sinised silmad-25
4. Targad hobused-19
5. James Bond-18
5. Hello Kitty-18
7. Eesti mängurid-15
8. Werry ja Rex-10
9. Ilusad neiud-8
9. Star-8
9. Must äike-8
12.Nunnud-6
12.Sitar-6
12.Lõvid-6