reede, 21. juuni 2013

88. lend lõpetas


Neljapäeval, 20. juunil lõpetas Kristiine gümnaasiumi 88. lend. Lõpetajate nimel kõneles Gerda Hansen. 
 
Kallid lennukaaslased, austatud õpetajad, armsad vanemad ning külalised.

Meie suur tänu ennekõike lapsevanematele, kes siinistuvad kaunid, säravad ning intelligentsed noored üles on kasvatanud. Täna võib igaüks teist tunda siirast rõõmu ning uhkust oma lapse üle.
Armsad õpetajad. Täname teid saadud teadmiste eest, aga niisama tähtsad, võib-olla et tähtsamadki on teie elutarkused, mis me tulevasele teele kaasa võtame. Aitäh teile ka kannatlikkuse eest – tean, et on olnud aegu, kus olime parajad nuhtlused, ometi ei andnud te alla ega kaotanud meisse usku. Loodan, et meie lennule mõeldes tuleb teile naeratus näole ning meenuvad omanäolised, rõõmsad ja hakkajad noored.

Kallid kaasteelised. On aeg silmitsi seista eluga ja ka iseendaga. On aeg otsusteks ja valikuteks. Ära sea esmatähtsaks kiirelt sihtmärki jõudmist. Väärtusta ning naudi hoopis juba alanud teekonda. Märka kindlasti ka ümbritsevat. Ära karda teelt eksida või komistada – võta seda kui võimalust õppida tehtud vigadest. Julge otsustada ja julge ka valesid valikuid teha. Kuid kõige tähtsam – kuula alati oma südant. Ära talla tallatuid radu, vaid ole ise teerajaja! Seega, pea püsti, selg sirgu, naerata ja ära unusta ka väikest last oma hinges. Ma loodan, et Sa ei jää võõraks. Soovin teile kõigile kõrget lendu ning õnnestumisi elus! Meist veel tulevikus kuuldakse!
Aitäh!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar