kolmapäev, 30. mai 2012

Õpilased ja õpetajad kohtusid pallimurul

 (Foto: Raido Pedak)


Teisipäeval, 29. mail kohtusid Kristiine gümnaasiumi vutiplatsil õpetajate ning õpilasesinduse võistkonnad. Meeleoluka pallilahingu võitsid õpilased 3:1.

Õpilasesinduse esinaise Karmen Aasma sõnul oli tegemist toreda sündmusega: „Kõige olulisem on muidugi, et õpilasesindus võitis. Väga lõbus oli. Kuulsin, et ka õpetajatele meeldis sõpruskohtumine väga. Jalgpallimäng on heaks vahelduseks tavalisele koolipäevale ning kindlasti ühendab kooliperet. Loodan, et õpilasesinduse  ning õpetajate jalgpallikohtumisest kujuneb pikaajaline traditsioon.“

Õpetajate võistkonna auvärava löönud Anu Reha oli mänguga silmnähtavalt rahul: „Mulle meeldis see ettevõtmine väga. Ilm oli ilus ning mäng oli tore. Tegemist on sündmusega, mis kindlasti ühendab õpetajaid ning õpilasi.“ Väravaolukorda kirjeldab ta nõnda: „Olin õigel ajal õiges kohas.“

Koosseisud

Õpilasesindus: Kätriin Jõesoo, Saara Ojam, Laura Liisa Lemetsar, Hele-Riin Metsal, Grete Vaalma, Merjam Ahmet,Karmen Aasma, Andri Sokka, Andres Suislepp, Andre Kees ja Kaspar Patrik Truverk.

Õpetajad: Marika Labanova, Risto Arak, Margus Luik, Karin Pärtel, Arti Lindvest, Tõnu Meos, Lauri Vilibert, Milli Kahre, Elina Krautman, Tuuli Urb, Getter Leppik, Ilotana Haalen, Katrin Tuul, Eha Hergauk, Mari Vapper, Anu Reha, Jana Kosk, Kristi Vahenurm, Ragne Pakk, Tiina Klavan, Anne-Ly Sarapuu.

Galerii(Foto: Raido Pedak)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar