kolmapäev, 7. detsember 2016

Mälumängu tulemused

Mälumängu meistrivõistluste kaheksanda vooru tulemused (07.12.2016)

8.-12.klass

1. Naaritsad- 8
2. 12 kuud- 6
3. Kakskolmdimetüül-4
3. Company- 4
3. Konnad- 4
5. Harambe- 2

Üldseis pärast kaheksandat vooru

8.-12. klass

1. Naaritsad (11.b)-57
2. Company (9.a)-55
3. 12 kuud (12.ab)-51
4. Harambe (11.ab)-38
5. Kakskolmdimetüül (11.ab)-30
6. 9.b-17
7. Konnad-9
8. Haapsalu (12.ab)-3

5.-7. klass

1. Mr Xid (6.b)- 18

teisipäev, 6. detsember 2016

Jõululaat

Kolmapäeval, 21. detsembril on Tallinna Kristiine Gümnaasiumis heategevuslik jõululaat.

Laadapäeval toimuvad koolis neli esimest tundi ning tundide pikkuseks on 30 minutit.  Vahetunnid on lühendatud ning toitlustamist ei toimu.

Laadapäeva ajakava

1.tund 8:00-8:30
2.tund 8:35-9:05
3.tund 9:15-9:45
4.tund 9:50- 10:20
Laada avamine 10:30
Laat 10:30-12:00

Õpilasesindus avab laadal ka enda müügipunkti ning annetab saadud tulu Tallinna Loomade varjupaigale.  Õpilasesindus loodab, et ka ülejäänud müüjad annetavad oma tulu mõnele heategevusorganisatsioonile või ühinevad loomade varjupaiga toetamisega.

Pärast laada lõpetamist koolis tunde ei toimu. 9.-12. klassi õpilased saavad valmistuda jõulupeoks.

Osalejatel palun registreeruda huvijuhi juures hiljemalt 16. detsembril.

1.-3. klassi karneval


Neljapäeval, 1. detsembril toimus 1.-3. klassi karneval.


neljapäev, 1. detsember 2016

3.-4. klassi mälumängu tulemused

3.-4. klassi mälumängu  seitsmenda vooru tulemused (24.11.2016)

1.Välgud (3b)-6
1.Pannkoogid targa moosiga (3a)-6
3.Endli banana (4c)-4
3.Team Cena (4a)-4
3.Pingviinid (4a)-4
6.Kristiine (3c)-2
6.School squad (4c)-2
6.Kotkad (3b)-2
6.Võitjad (3b)-2
6.Targad võitjad (3b)-2
6.Tähekesed (3a)-2
6.Girls (3a)-2
6.Mere kohin (3b)-2
6.Kristiine (3a)-2
15.Smile (3b)-0
15.Avokaadod (4a)-0
15.Kikilips (3d)-0
15.Kutsikad (3d)-0
15.Vihased linnud (3b)-0
15.Eegles (3d)-0
15.Minecraft (3d)-0


Üldseis pärast seitsmendat vooru

1.Pannkoogid targa moosiga (3a)-91
2.Team Cena (4a)-81
3.Pingviinid (4a)-76
4.Kristiine (3c)-73
5.Endli banana (4c)-72
6.Mere kohin (3b)-69
6.School squad (4c)-69
6.Tähekesed (3a)-69
6.Girls (3a)-69
10.Kristiine (3a)-66
11.Kutsikad (3d)-64
12.Välk (3c)-63
13.Avokaadod (4a)-62
13.Minecraft (3d)-62
15.Eegles (3d)-56
16.Targad võitjad (3b)-55
17.Võitjad (3b)-50
18.Välgud (3b)-49
18.Kikilips (3d)-49
20.Kotkad (3b)-47
21.Smile (3b)-46
22.Vihased linnud (3b)-38
23.Säratarkurid (3c)-36
24.XD (4c)-35
25.Mälumäng (3a)-33
26.Kahe tiim (3c)-2

kolmapäev, 30. november 2016

Vaba lava toimumisaeg on muutunud!

5.-12. klassi Vaba lava on edasi lükatud

VABA LAVA uus toimumisaeg on 9. detsembril kell 17.00

Mälumängu tulemused

Mälumängu meistrivõistluste seitsmenda vooru tulemused (30.11.2016)

8.-12.klass

1. Company- 4
2. Harambe-2
2. Naaritsad- 2
4. 12 kuud-0


Üldseis pärast seitsmendat vooru

8.-12. klass

1. Company (9.a)-51
2. Naaritsad (11.b)-49
3. 12 kuud (12.ab)-45
4. Harambe (11.ab)-36
5. Kakskolmdimetüül (11.ab)-26
6. 9.b-17
7. Konnad-9
7. Haapsalu (12.ab)-3

5.-7. klass

1. Mr Xid (6.b)- 18

neljapäev, 24. november 2016

3.-4. klassi mälumängu tulemused

3.-4. klassi mälumängu  viienda vooru tulemused (17.11.2016)

1.Kristiine (3c)-17
2.Mere kohin (3b)-14
3.Pannkoogid targa moosiga (3a)-13
3.Endli banana (4c)-13
3.Kutsikad (3d)-13
3.School squad (4c)-13
3.Avokaadod (4a)-13
8.Kikilips (3d)-12
8.Kotkad (3b)-12
10.Tähekesed (3a)-11
10.Välk (3c)-11
12.Minecraft (3b)-10
12.Targad võitjad (3b)-10
14.Pingviinid (4a)-9
14.Võitjad (3b)-9
16.Mälumäng (3a)-8
16.Eegles (3d)-8
18.Girls (3a)-7
18.Vihased linnud (3b)-7
18.Team Cena (4a)-7
21.Välgud (3b)-6
22.XD (4c)-3
Üldseis pärast kuuendat vooru

3.-4. klass
1.Pannkoogid targa moosiga (3a)-85
2.Team Cena (4a)-77
3.Pingviinid (4a)-72
4.Kristiine (3c)-71
5.Endli banana (4c)-68
6.Mere kohin (3b)-67
6.School squad (4c)-67
6.Tähekesed (3a)-67
6.Girls (3a)-67
10.Kutsikad (3d)-64
10.Kristiine (3a)-64
12.Välk (3c)-63
13.Avokaadod (4a)-62
13.Minecraft (3d)-62
15.Eegles (3d)-56
16.Targad võitjad (3b)-53
17.Kikilips (3d)-49
18.Võitjad (3b)-48
19.Kotkad (3b)-45
20.Smile (3b)-44
21.Välgud (3b)-43
22.XD (4c)-39
23.Vihased linnud (3b)-38
24.Säratarkurid (3c)-36
25.Mälumäng (3a)-33
26.Kahe tiim (3c)-2